Hizmetlerimiz

E-Ticaret

Online Mağazalar ile hem kendi bünyemizde hem de amazon.com ve ebay.com gibi büyük online satış yerlerinde, bir çok sektöre ve alana hitaben ürünler satmaktayız. Türkiye den ürünlerini avrupa pazarına sunmak isteyen müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Danışmanlık

Avrupa Ülkeleri ve Türkiye arasında ticari faaliyetleri oluşturmak amacı olan müşterilerimize her alanda danışmanlık yapıyoruz ve proje bazlı detaylı destekler sunuyoruz. Yirmibeş yıllık bir Avrupa tecrübesi ve geniş bir Network ağına sahibiz.

Web Tasarımı

Online mağaza, Ticari web sitesi, kişisel websitesi v.b. hazırlıyor, barındırıyor ve tasarlıyoruz. İnternet ortamında en iyi şekilde reklamınızı yapıyoruz. Sosyal medya da sizi tanıtıyoruz, Google gibi arama motorlarında sizi üst sıralara çıkartıyoruz.

Tecrübe ve Enerji ile Aynı Ufuklara Odaklanmak

Üç yöntem ile bizler bilgelik öğrenebiliriz: Birincisi, soylu olan yansıma yolu ile; İkincisi, en basit olan taklit yolu ile; ve üçüncü, en acısı olan Tecrübeyle.

KONFÜÇYUS

Gençlik bir yaşam zamanı değildir; Bu bir zihin halidir; Bu, iradenin, hayal gücünün kalitesinin, duyguların canlılığının bir meselesidir; Yaşamın derin kaynaklarının tazeliğidir.

SAMUEL ULLMAN