Doğru Perspektifden bakmak

Biz Almanya ve Türkiye de edinmiş olduğumuz tatlı tecrübeler ile 2006 yılında resmi olarak başlamaya karar verdik, şirketimizi kurduk ve aktif hale geçtik.

Amacımız sofistike teknolojileri tanıtmak ve Türkiye de ilkleri yaratmak idi ve bunu birçok alanda başardık. Zamanla bünyemize daha yeni beceriler ilave ettik.

Her zaman istediğimiz gibi yürümedi, inişler çıkışlar yaşadık ve yontularak şimdiki halimizi aldık. Daha iyi, daha yenilikçi bir yapıya bürünerek hizmet veriyoruz.

Tamamladığımız her Proje bize büyük tecrübe olarak geri döndü, yaptığımız her iş yeni ufuklar açtı ve öğrenmeyi ilerlemeyi hiç bir zaman bırakmadık.

Kötü komşu insanı ev sahibi eder misali bizde özellikle web tasarımı için hizmet alamadığımız için bunu öğrenmeye karar verdik ve şimdi çok iyiyiz bu konuda.

Becerilerimiz
Web Tasarımı 98%
PHP - HTML - CSS 85%
Online Pazarlama 91%

Nanoteknoloji ile başladık fakat yıllar için o kadar çok yeni tecrübeler ve bilgiler edindik ki artık farklı bir yapıdayız ve çok güzel işler başarıyoruz.

Uzmanlığımız
Danışmanlık 86%
Network 82%
İş Geliştirme 90%

Hiç dinmeyen bir öğrenme ve gelişme arzumuz var ve her yaptığımız yeni projelerde Müşterilermize sağladığımız katkı kadar kendimize de sağlıyoruz.

Bilgimiz
Teknoloji 91%
Pazarlama 87%
Bilim 90%

Hep ileri ve önümüzdeki işe bakarız

Bu nedenle Geri vitesimiz yoktur, projelerimizi sonuda kadar geri adım atmadan hep ileri adımlarla gerçekleştiririz.